logo

İnternetten Para Kazanma

internetten para kazanma

Şimdi İnternetten Para Kazanma Yöntemlerini inceleyelim. İlk başta anlatacağımız yöntemler, gerçekte para kazandırıyor gibi görünse de, aslında harcadığınız emeğe ve zamana göre, para kazandırmayan yöntemlerdir.

 

E-mail Okuyarak İnternetten Para Kazanma:

İnternetten Para Kazanma yollarından biridir. Bu yöntemde size ait bir internet sitesi olmasına gerek yoktur. Posta kutunuza gelen e-mailleri okursunuz ama okumanız yetmez çünkü gelen posta da size verilen linkleri tıklayarak, o siteleri belli bir süre gezmeniz istenir. Sabahtan akşama kadar da site gezseniz, alacağınız miktar 1 doları bulmaz. Harcadığınız elektriği karşılamaz.

 

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanma:

Bu yöntemde de internet sitesine gerek yoktur. Çeşitli anket firmalarına abone olursunuz. (İnternet üzerinde bu firmaların listesini satanlar da var) Yaşınıza, sosyal konumunuza, tahsilinize ve ilgi alanlarınıza göre ayda yılda bir iki tane anket gönderirler ve doldurmanızı isterler. 100 TL eşik belirlerler. Yani alacağınız 100 TL olmadan hesabınıza yatırmazlar. Bir yıl sonra bir bakarsınız 30 adet anket doldurmuşsunuz, alacağınız hala 100 TL'ye ulaşmamış. (Doğru düzgün çalışan firmaları tenzih ederim) En sonunda siz bıkarsınız ve bırakırsınız. Olan paranıza ve zamanınıza olur.

 

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma:

Önceden böyle bir model yoktu. Yeni eklenmiş bir yöntem. Bazı şirketler sizden bir konu hakkında özgün makaleler istiyor ve karşılığında ücret ödüyormuş. Makalenin kelime sayısı ücreti belirliyormuş. 400 kelimelik bir makaleye 2-3 TL veriyorlarmış. Bu model hakkında çok bilgim yok. Açıkçası araştırmadım da, çünkü aklıma yatmadı.

 

Reklam Programları İle İnternetten Para Kazanma:

Çeşitli reklam programları vardır. Bu programları bilgisayarınıza kurarsınız. Program arka tarafta hep çalışır. Size sık sık, alt çubukta reklam gösterir ve tıklamanızı ister. Tıkladığınız kadar para kazanırsınız. Ama bu durumda da attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmez.

 

Bunun gibi daha bir çok yöntem var ama hepsine burada girmeyeceğiz. Sonuçta İnternetten Para Kazanma işi, kolay bir iş değildir, çoğu istismara dayanır, bu alanda dolandırıcılar cirit atar.

 

İyi ama, İnternetten Para Kazanma işi bir balon mu? Tabii ki değil? İnternetten Para Kazanma işi bir gerçektir. Eğer istenilirse, internetten, ayda düzenli olarak 500 ile 1000 dolar para kazanabileceğiniz gibi, milyon dolarlar da kazanabilirsiniz.

 

Sonraki sayfada İnternetten Para Kazanma yöntemlerinin gerçek olanlarına girelim.

sol oksag ok

Copyright © 2013 | Site Gezgini.Com