logo

İnternetten Para Kazanma

internetten para kazanma

İnternetten Para Kazanma; İnternet ile tanışan bilgisayar kullanıcılarının çok sık olarak duyduğu bir terimdir.

 

Fakat bu konu, sanıldığı kadar kolay değildir. Buna rağmen, bu konuyu işleyen bir çok internet sitesi, bu işin çok kolay olduğunu, çok ta fazla bilgisayar ve internet bilgisine sahip olmaya gerek olmadığını anlatır. Hatta kazandıkları paranın dekontlarını da gösterirler.

 

Ama sonra bir bakarsınız ki, İnternetten Para Kazanma yollarını anlatan bir çok sitede de aynı dekontlar gösteriliyor. Zaten dikkat ederseniz, hepsinin içeriği de birbirine benzer, bir çok yerde de içerik aynıdır.

 

Hemen hepsi de, en sonunda İnternetten Para Kazanma yollarını öğrenmek istiyorsanız, falanca eğitim setini alın, hemen para kazanmaya başlayın diye biter.

 

Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim, bu iş bu kadar kolay olsaydı, evimizde oturduğumuz yerden, hemde günde sadece iki-üç saat (söyledikleri bu) çalışarak para kazanma imkanı olsaydı, Türkiye'de işsiz kalmazdı.

 

Fakat şunu da itiraf etmeliyim; İnternetten Para Kazanma konusunu çok iyi kullanıp, zorda kalmış insanlara umut pompalayarak, içinde bulunduğu zor durumu istismar ederek, yalan veya yanlış bilgi ile onları ikna edip çok paralar kazanmış insanlar vardır. Var olmaya da devam ediyorlar. Çünkü; bu konuyu o kadar güzel pazarlıyorlar ki, ben bile bazen inanıyorum.

 

Gerçek olan şudur. İnternetten Para Kazanma konusu doğrudur. Fakat bu sanıldığı kadar veya anlatıldığı kadar kolay değildir. Kimse kimseye, durup dururken para vermez.

 

Öncelikle elinizde, internet dünyasında paraya çevrilebilecek bir şey olması gerekir. Bu şey, kaliteli bir web sitesi olabileceği gibi, İnstagramda paylaştığınız ilgi çekici fotoğraflar da olabilir. Ya da YouTube'da paylaştığınız kaliteli videolar olabilir. Ya da yazılımını sizin yaptığınız bir uygulama da olabilir.

 

Tüm bunların para edip etmediğine, (şimdilik) internet dünyasına yön veren Google amca karar verir. Eğer sizin ürünlerinizden Google amca para kazanacaksa, siz de para kazanırsınız.

 

İnternetten Para Kazanma yöntemlerini, tam anlamıyla bilmeden bu işe giren birinin sonu, ne yazık ki hüsrandır. Hem parasından olur hem de zamanından.

 

Bu nedenle İnternetten Para Kazanma konusunu ayrıntılı olarak anlatmak istedik. Öncelikle bu yöntemleri anlatarak başlayacağız.

 

Çünkü İnternetten Para Kazanma yöntemleri farklıdır.

 

Sonraki sayfadan devam edelim.

sag ok

Copyright © 2013 | Site Gezgini.Com